Грунтовка акрилова (концентрат 1:4) «Сіріус»™

  • Грунтовка акрилова (концентрат 1:4) «Сіріус»™
  • Код Товару: 200012
  • Наявність:
  • 0 грн

Глибоко проникаючи в мікропори робочої поверхні, грунт-концентрат «Сіріус» ™ зміцнює мінеральне основу перед нанесенням на неї захисного, ізоляційного або декоративного покриття, підвищує водонепроникність основи, підсилює зчеплення з наступним шаром покриття (шпаклівкою, штукатуркою, основою під фарбу, шпалерним клеєм і т.д.).

Підходить для стін, дахів, стель і підлог. Може застосовуватися як в приміщенні, так і при проведенні зовнішніх робіт.

Містить антигрибкові добавки.

Витрата:80-200 мл/м² (залежить від всмоктуючої здатності основи)
Упаковки:1 л, 2 л, 5 л, 10 л
Кількість шарів:1-2
Спосіб нанесення:щітка, валик, розпилювач
Доступні кольори:білий
Час висихання:1-2 години
Термін придатності:12 місяців

З питань оптових закупівель і співпраці телефонуйте за контактними номерами телефонів.
Формуємо дилерську мережу по Україні

Крім того, грунтовку додають в цементні і гіпсові розчини для підвищення їх міцності і пластичності і в дисперсійні фарби для підвищення їх стійкості до миття та стирання. Підсилює і робить більш щільними неміцні, пористі і сильно поглинаючі поверхні (гігроскопічну штукатурку, легкий і ніздрюватий бетон, основу під паркет).

Грунтовка «Сіріус» ™ проникає в матеріал основи на достатню глибину, скріплюючи поверхню, зменшуючи і вирівнюючи її поглинальну здатність, знижуючи ймовірність утворення тріщин і висолів. Після висихання утворює водовідштовхувальну плівку, що має високі адгезійні властивості та не перешкоджає газообміну. Підвищує термін служби і стійкість системи покриття до впливу атмосферних факторів та механічних пошкоджень.

Спосіб застосування

Наносити грунт-концентрат потрібно на візуально чисту (без пилу, відшарувань, залишків масла і жиру), рівну, придатну до обробки основу.

Грунтовку Сіріус розводять водою у співвідношенні 1:4 (1 частка концентрату - 4 частки води). Оптимальні для проведення робіт умови: температура +5-25°С, відносна вологість повітря — 50-75%. Наноситься послідовно в 2 шари за допомогою валика, щітки або пневматичного розпилювача. По завершенні робіт інструмент слід промити водою.

Зберігання

В герметично закритій тарі при t° вище +5°С. Термін зберігання - 12 міс. з дня виготовлення.

Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре