Фарба гумова «Rezin-farba»

  • Фарба гумова «Rezin-farba»
  • Код Товару: 200007
  • Наявність:
  • 110 грн

Доступні варіанти

Високоеластична фарба Ispolin призначена для нанесення на всі види мінеральних основ, чорний метал (як загрунтований, так і незагрунтованний), алюміній, оцинковану сталь, обклеєні шпалерами та дерев'яні поверхні, будівельні плити на основі деревини (ЦСП, ДВП, ДСП, фанеру та ін .).

Не має запаху Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Витрата:350-400 г/м² (залежить від поверхні)
Упаковки:1 л, 3 л, 5 л, 10 л
Количество слоев:1-2
Способ нанесения:кисть, валик, распылитель
Обробка покриття:матова
Доступні кольори:білий, сірий, чорний, зелений, синій, червоно-коричневий, темно-коричневий
Час висихання при t повітря 20-22°C:2 години
Термін придатності:18 місяців
Палітра кольорів

З питань оптових закупівель і співпраці телефонуйте за контактними номерами телефонів.
Формуємо дилерську мережу по Україні

Використовується при фарбуванні дахів (черепичних, шиферних, ондулінових), фасадів будівель, цоколів, кладки з цегли або каменю, металевих елементів водостічної системи (труб, жолобів), гіпсокартонних конструкцій, коридорів, стін ванних кімнат, кухонь, огорож, стовпів і інших поверхонь , включаючи поверхні, які раніше були пофарбовані олійними або алкідними фарбами.

Покращує зовнішній вигляд поверхні і захищає її від впливу атмосферних чинників, напруг, обумовлених змінами температури (витримує температури до 100°C), механічних впливів і впливу ультрафіолетових променів. Високоеластична, з гарною адгезію до основ з різних матеріалів.

Утворене покриття характеризується водостійкістю, паропроникністю, стійкістю до стирання, ударів, багаторазового інтенсивного миття, розтріскування. Гальмує процес розтріскування підкладки при її деформації (наприклад, коли підкладка дає усадку).

Має гарну укриваність. Легко наноситься і швидко сохне.

Спосіб застосування

Робоча поверхня повинна бути міцною, сухою, ретельно очищеною від пилу, бруду, плям масла, жиру, інших забруднень.

Перед нанесенням фарбу перемішують і, за необхідності, доводять до потрібної консистенції, розбавляючи водою (не більше 5% від ваги фарби). Для нанесення підходять щітка, валик, фарборозпилювач.

Оптимальна кількість шарів - 2-3. Черговий шар наносять після повного висихання попереднього. Проміжна сушка проводиться при температурі +10-+30°C.

Не можна наносити на розпечену поверхню, під прямими сонячними променями, під впливом сильного вітру, в умовах високої вологості повітря.

Після закінчення робіт інструмент промити водою.

Зберігання

Зберігати при t +5-+35°C, в захищеному від вологи, морозу, прямих сонячних променів місці. Термін зберігання - 18 міс. з дня виготовлення.

Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре