Фарба для дерев «Садівник»

  • Фарба для дерев «Садівник»
  • Код Товару: 200005
  • Наявність:
  • 0 грн

Фарба «Садівник» «Ispolin»™ використовується для декоративно-захисного фарбування кущів і дерев (декоративних і садових), бордюрів, огорож, погребів і підсобних приміщень. Основою фарби є акриловий латекс. У рідкому стані субстанція має сіруватий відтінок, після висихання досягає необхідної білизни.

Продукт екологічно чистий, не має запаху, не містить токсичних розчинників, вибухо- і пожежобезпечний. Утворене покриття не перешкоджає «диханню» рослин.

Витрата:50-70 г/м² для саджанців і молодих дерев, 150-200 г/м² для багаторічних дерев
Упаковки:1л, 2л, 5 л
Кількість шарів:2
Спосіб нанесення:щітка, валик, макловиця, розпилювач
Обробка покриття:матова
Доступні кольори:білий
Час висихання при t повітря 18-22°C:1-2 години
Термін придатності:12 місяців

Фарбування забезпечує захист від сонячних опіків і, завдяки присутності в складі фарби антисептичних добавок, від впливу шкідників. Крім того, після обробки рослини отримують додатковий захист від ураження пліснявою і мохом, грибкових хвороб; велику стійкість до температурних коливань і впливу низьких температур. Фарба прискорює загоєння ран на деревах і кущах і таким чином сприяє продовженню тривалості їх життя.

Спосіб застосування

Перед нанесенням фарби ствол повинен бути підготовлений: очищений від моху, огрубілих, відмерлих і хитких ділянок. Кору старих дерев очищають за допомогою спеціальних скребків, дротяних щіток і дерев'яних ножів. Стовбури молодих дерев очищають дерев'яними ножами або руками в рукавичках. З особливою ретельністю від кори слід очищати ділянки між основою скелетних гілок і стволом. Дуже важливо при цьому не пошкодити живу кору.

Перед початком робіт фарбу перемішують, щоб її консистенція стала однорідною.

Обробку дерев проводять ранньою весною і восени, при температурі навколишнього середовища не нижче +5°С. Для нанесення першого шару допускається розвести фарбу водою до необхідної в'язкості, але не більше ніж на 5%. Місця зрізів і зрубів обробляють нерозведеної фарбою.

Стовбур забарвлюється з поглибленням в землю на 3-4 см. На основи скелетних гілок фарбу наносять на висоту на 1,5-1,7 м від землі. Фарбування проводиться послідовно в 2 шари, з використанням валика, макловиці, розпилювача. Між нанесеннями необхідно витримувати не менше 1-2 годин. Після завершення робіт інструмент промити водою.

Зберігання

Зберігати в щільно закритій тарі при t вище +3°С. Термін зберігання - 12 міс. з дня виготовлення.

Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре