Лак акриловий, універсальний (матовий)

  • Лак акриловий, універсальний (матовий)
  • Код Товару: 220025
  • Наявність:
  • 0 грн

Універсальний акриловий лак «Ispolin»™ використовується для фінішної обробки дерева і виробів з деревини, всіх видів каменю, євроогорож, цегляної кладки. Утворює на робочій поверхні стійке до навантажень, подряпин і механічних впливів еластичне покриття, покращує естетичний вигляд поверхні.

Витрата:85-115 мл/м² на 1 шар
Упаковки:0.5 л, 1 л, 2 л
Кількість шарів:2-3
Спосіб нанесення:щітка, валик або фарборозпилювач
Обробка покриття:матова
Доступні кольори:прозорий
Термін придатності:12 місяців

З питань оптових закупівель і співпраці телефонуйте за контактними номерами телефонів.
Формуємо дилерську мережу по Україні

Захисна плівка перешкоджає появі на поверхні патогенних мікроорганізмів, цвілевих грибків, висолів, надає їй гідрофобні властивості.

Лак «Ispolin»™ екологічно чистий, не містить розчинників і не має запаху. Це робить можливим його застосування не тільки для зовнішніх, але і для внутрішніх робіт. Атмосферостійкий: не «боїться» перепадів температур і дії вологи, не вигоряє на сонці.

Легко колеруется. При нанесенні має молочний відтінок, при висиханні стає повністю прозорим, не змінюючи первісний колір деревини і не перекриваючи її текстуру. Характеризується високою термічною стійкістю, пожежобезпечний. Лак випускається повністю придатним до використання, при необхідності розбавляється до потрібної консистенції водою.

Спосіб застосування

Підготовлена до нанесення лаку основа повинна бути рівною, міцною, відшліфованою, сухою і візуально чистою. Перед нанесенням продукт ретельно перемішують, за необхідності доводять до потрібної консистенції, розбавляючи водою (не більше 10% від обсягу, оскільки використання більшої кількості води призводить до зниження якості покриття).

Для нанесення лаку можна використовувати щітку, валик або фарборозпилювач. Склад наносять в 2-3 шари, витримуючи між нанесенням шарів інтервал в 3 години.

Час висихання 1 шару (при t не нижче +5°C) — 1 година.

Зберігання

Зберігати при температурі вище +5 °С. Термін зберігання - 12 міс. з дня виготовлення. При вологості повітря 100% допускається тимчасове незначне побіління плівки лаку.

Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре