Лак акриловий для каменю

  • Лак акриловий для каменю
  • Код Товару: 200026
  • Наявність:
  • 0 грн

Використовується для фінішної обробки поверхонь і виробів з усіх видів каменю: пісковика, буту, граніту, плитки, цегли. Підходить для євроогорож.

Лакове покриття надміцне, атмосферостійке, гідрофобне (не вступає у взаємодію з водою), надає поверхні ефект мокрого каменю і забезпечує захист від грибкових уражень і висолів.

Витрата:85-115 мл/м² на 1 шар
Упаковки:1 л, 2 л, 5л
Кількість шарів:2-3
Спосіб нанесення:щітка, валик або фарборозпилювач
Обробка покриття:глянсова
Доступні кольори:прозорий
Термін придатності:12 місяців

З питань оптових закупівель і співпраці телефонуйте за контактними номерами телефонів.
Формуємо дилерську мережу по Україні

Засіб екологічно чистий, не містить розчинників. Не має запаху, може використовуватися як для зовнішніх робіт, так і в приміщенні.

При нанесенні покриття молочного відтінку, після висихання стає повністю прозорим.

Спосіб застосування

Підготовлена до нанесення лаку основа повинна бути рівною, міцною, відшліфованою, сухою і візуально чистою. Перед нанесенням продукт ретельно перемішують, за необхідності доводять до потрібної консистенції, розбавляючи водою (не більше 10% від обсягу, оскільки використання більшої кількості води призводить до зниження якості покриття).

Для нанесення лаку можна використовувати щітку, валик або фарборозпилювач. Склад наносять в 2-3 шари, витримуючи між нанесенням шарів інтервал в 3 години.

Час висихання 1 шару (при t не нижче +5°C) — 1 година.

Зберігання

Зберігати при температурі вище +5°С. Термін зберігання - 12 міс. з дня виготовлення. При вологості повітря 100% допускається тимчасове незначне побіління плівки лаку.

Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре