Емаль акрилова для радіаторів

  • Емаль акрилова для радіаторів
  • Код Товару: 200009
  • Наявність:
  • 0 грн

Білосніжна акрилова емаль «Ispolin» ™ призначена для фарбування загрунтованих і раніше пофарбованих радіаторів і елементів систем опалення. Також може застосовуватися на поверхнях з дерева, бетону і гіпсу, попередньо загрунтованих металевих підставах. Утворює покриття з декоративними і захисними властивостями. Підходить як для робіт в приміщенні, так і для зовнішніх робіт.

Емаль без запаху, не містить розчинників. Термостійка (витримує температури до +80°C), швидко сохне, легко колерується пігментами для водно-дисперсійних матеріалів, не жовтіє. Екологічно чистий продукт.

Витрата:80-100 мл/м²
Упаковки:0.45 л, 0.9 л, 2 л
Кількість шарів:2
Спосіб нанесення:щітка, валик, розпилювач
Обробка покриття:матова
Доступні кольори:білий
Час висихання при t повітря 18-22°C:1-2 години
Термін придатності:18 місяців

З питань оптових закупівель і співпраці телефонуйте за контактними номерами телефонів.
Формуємо дилерську мережу по Україні

Спосіб застосування

Поверхня, на яку наноситься матеріал, повинна бути чистою, без пилу і плям жиру; металеві елементи - попередньо покритими грунтовкою.

Перед застосуванням емаль перемішують, розводять, якщо це потрібно, до необхідної в'язкості водою. Для нанесення використовують щітку, валик, фарборозпилювач. Інструмент після закінчення робіт промивають водою.

Для отримання повноцінного покриття на робочу поверхню наносять не менше 2 шарів емалі з інтервалом в 2 години між кожним шаром. Роботи проводять при температурі навколишнього середовища +5-+35°C. Температура фарбуємої поверхні повинна бути в межах +5-+45°C.

Зберігання

Зберігати в герметично закритій банці при t +5-+35°C. Термін зберігання - 18 міс. з дня виготовлення.

Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре