Про компанію

Ласкаво просимо на офіційний сайт виробника екологічно чистої продукції торгових марок «ISPOLIN» та «Сіріус»!

З 1 жовтня 2013 роки нами було відкрито підприємство, головною метою якого є створення лакофарбових матеріалів, які були б безпечними для людини і не шкодили навколишньому середовищу.

Виробництво, переробка й утилізація лакофарбової продукції в чималому ступені сприяють природному дисбалансу і несуть загрозу здоров'ю людей: як майстрів, які займаються обробкою приміщень, так і тих, хто згодом буде перебувати в цьому приміщенні. Тому не дивно, що питання безпеки ЛФМ піднімаються все частіше, а споживачі все частіше ключовим критерієм при виборі фарб і лаків вважають саме «екологічність».

Орієнтуючись на сучасні вимоги до екологічної безпеки, ми:

  • працюємо з застосуванням передових технологій і сучасного обладнання;
  • відмовилися від використання в рецептурі шкідливих для організму компонентів;
  • постійно вдосконалюємо засоби (як ті, що вже випускаються, так і ті, що ще знаходяться на стадії розробки), які повинні стати заміною традиційним продуктам, що містять органічні розчинники.

У жовтні 2013 року ми почали з випуску першої партії грунтівки, а вже навесні 2014 року було запущено виробництво водно-дисперсійних фарб і лаків. Восени 2014 року асортимент компанії поповнився шпатльовкамі і антисептиками, влітку 2015 го до них додалися клеї на основі ПВА і клеї на основі акрилових полімерів.

Осінь 2015 ознаменувалася для нас виходом на ринок Києва, підписанням дилерської угоди з компанією ТОВ «СМБ БУД» і запуском виробництва емалей.

У 2016 і 2017-му ми продовжували працювати над створенням нових продуктів, в результаті чого в лінійці продукції з'явилися мастика «AQUАSTOP», адгезійний грунт «Betonkontakt», аквалазурь «Textura», структурна і гумова фарби. В даний час планується випуск гідрофобізаторів, пластифікаторів для бетону, пігментів для бетонних розчинів.

Продукція «ISPOLIN»™ та «Сіріус»™ проходить суворий контроль якості. Її безпеку і відповідність встановленим вимогам і гігієнічним нормам підтверджують сертифікати відповідності та висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Крім високоякісних матеріалів ми також надаємо клієнтам технічну і консультаційну підтримку за їх властивостями і особливостями застосування.