«ISPOLIN»™ - екологічно чиста лакофарбова продукція на водній основі

ПРО ВИРОБНИЦТВО

Продукція, що випускається під торговою маркою Ispolin, - це екологічно чисті засоби на водній основі для ремонту, будівництва, декоративного оздоблення.

На відміну від звичних лакофарбових матеріалів з високим (до 80%) вмістом розчинників в складі, продукція Ispolin не завдає шкоди навколишньому середовищу, відповідаючи всім вимогам по її охороні, є екологічно безпечною і сприяє створенню здорового мікроклімату в приміщеннях.

Використання води в якості розчинника підвищує пожежобезпечність, знижує токсичну дію на організм людини і тварин і небезпеку забруднення навколишнього середовища летючими речовинами, що виділяються при сушінні. Крім того, відносно невисока ціна компонентів водорозчинних лакофарбових засобів уможливлює їх реалізацію за привабливою для споживача вартістю.

Ми постійно прагнемо до досконалості, розробляючи нові продукти, які будуть відповідати всім побажанням людей, які беруть безпосередню участь як у процесі будівництва, так і при виконанні ремонтних робіт.

Основною метою компанії є створення безпечного високоякісного продукту. Тому сировиною для наших лакофарбових матеріалів служить продукція провідних світових виробників. Кожна партія на стадії виготовлення проходить суворий контроль якості. Відповідність продукції всім нормам і вимогам належним чином підтверджується сертифікатами і гігієнічними висновками.

Представлені в лінійці продукції матеріали ТМ Ispolin дозволяють вирішити такі завдання:

  • підготувати поверхню до подальших оздоблювальних робіт (зміцнити, вирівняти, захистити від гниття, корозії і інших руйнівних процесів);
  • поліпшити естетичні властивості виробу/поверхні;
  • створити оригінальний дизайн інтер'єру;
  • освіжити зовнішній вигляд і дати нове життя старим речам.
Лідери продаж

Використання фарби дає можливість з мінімальними витратами надати старому вигляд нового, додати фарб вицвілому, зробити зі звичайної речі річ з родзинкою. Найвищою оцінкою для нас і стимулом для подальшого розвитку є слова подяки людей, що встигли спробувати наш продукт. Крокуючи в ногу з часом, ми весь час дивимося вперед і не втомлюємося мріяти про нове